Programme your future” on kaheaastane Erasmus+ programmi poolt rahastatud koolidevaheline projekt. Projektis osalevad koolid Poolast, Soomest, Hispaaniast ja Eestist. Projekti koordineerib Poola kool Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu. Partnerkoolideks on IES Hermanos D'Elhuyar (Logroño, Hispaania), Marttilan koulu (Marttila, Soome) ja Martna Põhikool (Martna, Eesti).

Projekt kestab ajavahemikus 1. september 2016 kuni 31. august 2016. Projekt on mõeldud põhi- ja keskkooli õpilastele ning informaatika õpetajaile kui ka teistele aineõpetajaile (matemaatika, geograafia, bioloogia, keemia, füüsika, sotsiaalained, emakeel).

Projekti põhitegevusteks on programmeerimise õpetamine, programmeerimise õpetamises olemasolevate kogemuste ja teadmiste vahetamine, programmeerimise, loogilise mõtlemise ja ITK lõimimine teiste õppeainetega. Kõike seda juba alates 1.klassist.

Projekti on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon. Publikatsiooni sisu peegeldab autori seisukohti ja Euroopa Komisjon ei ole vastutav selles sisalduva informatsiooni kasutamise eest

VEEBILEHE LOOMIST ON KAASRAHASTANUD EUROOPA LIIDU ERASMUS+ PROGRAMM